Rallye Horní Bečva

Ahoj, ahoj, slavná Rallye Dakar, největší a nejvěhlasnější motoristický maratón planety Vás vítá… letošní srpnový tábor pod názvem Dakar srpen 2010!Již podruhé bude hostit náš Bečvanský kontinent nejnáročnější rallye světa. Letošní ročník bude takový, jaký Dakar být má – náročný.Zatímco na poušti si podvozky budou„užívat“ jemného písčitého podkladu, závěr Dakaru 2010 pro ně bude ostrý.

Etapy povedou po kamenitých cestách v úpatí pohoří Beskyd podél „bečvanského pobřeží“, ale nejtěžší zkouška přijde opět s překonáním hor „Rohlíkáč“. Tentokrát směrem do vnitrozemí. Až závodníci sjedou do údolí, tak to nejtěžší z Dakaru budou mít za sebou.Jednotlivé etapy, rychlostní zkoušky, přejezdy a podobně se pojedou nejen různým terénem, ale i v různou dobu. Aby jednotlivé posádky mohly dosáhnout co nejlepších úspěchů, tak se musí připravovat daleko dopředu, vybudovat realizační a servisní týmy, dopravit vše za velkou louži „hasičská nádrž“ a to tak, aby to vše perfektně fungovalo.

Celé týmy budou informovány na každodenním meetingu vedením závodu o průběhu jednotlivých etap závodu, počasí, přesunech a dalších akcích.
Překvapení: O tom, jaký ve skutečnosti Dakar 2010 vlastně byl, se bude asi ještě dlouho diskutovat, ale vy budete mít šanci se připojit do této diskuze a to přímo s některými účastníky.
Nahodit motory, závod začíná………, tak nasedat a jedem……

Odkaz na web -> ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *